Kalde

PE-X Boru Sistemleri

Yerden ısıtma ve tesisat uygulamalarına yönelik Kalde PE-X boru, kollektör ve bağlantı aksesuarları.

Üretici Sitesi
Üretici Kataloğu

Ürünler

20 kayıt
Dinamik Filtre
Filtreler seçim veya yazma sırasında otomatik uygulanır.
Ayaklı Dirsek
Kalde

Ayaklı Dirsek

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Ayaklı Dirsek.

Baypas
Kalde

Baypas

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Baypas.

Kelepçe
Kalde

Kelepçe

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Kelepçe.

Klipsli Lama
Kalde

Klipsli Lama

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Klipsli Lama.

Kollektör Dolabı
Kalde

Kollektör Dolabı

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Kollektör Dolabı.

Körtapa
Kalde

Körtapa

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Körtapa.

Köşe Düzeltme
Kalde

Köşe Düzeltme

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Köşe Düzeltme.

Mekanik Purjör
Kalde

Mekanik Purjör

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Mekanik Purjör.

PE-X Ve Spiral Boru
Kalde

PE-X Ve Spiral Boru

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan PE-X Ve Spiral Boru.

Purjör
Kalde

Purjör

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Purjör.

Spiral PE-X Tapası
Kalde

Spiral PE-X Tapası

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Spiral PE-X Tapası.

Te Tahliye
Kalde

Te Tahliye

Kalde PE-X Boru Sistemleri ürün grubunda yer alan Te Tahliye.